مقالات

آشناتک تهویه، تامین و نصب و اجرای سیستم های تهویه مطبوع


گروه آشناتک، با دارابودن سابقه ای بیش از 15 سال توانسته است، نمایندگی محصولات RHOSS ایتالیا در زمینه سیستم های تهویه مطبوع را در ایران بگیرد.

آشناتک تهویه ، با توجه  به نیاز روز افزون جامعه ایران به کاهش مصرف انرژی، تلاش کرده است بهترین و به روزترین تکنولوژی دنیا را در زمینه سیستم های تهویه مطبوع را برای مشتریان خود تامین کنند.

شرکت RHOSS  تولید کننده انواع چیلر های تراکمی ، یکی از تامین کنندگان اصلی تهویه مطبوع در اروپا و جهان شناخته می شود. عمده محصولات این شرکت دارای گواهینامه EUROVENT می باشد و C.O.P. بالای محصولات این شرکت، از مصرف انرژی اندک آنان در مقایسه با دیگر سیستم های سرمایشی خبر می دهد.

محصولات RHOSS جدا از کاهش مصرف انرژی از گازهای مبرد R410A، R407C و R134A که سازگار با محیط زیست هستند استفاده شده است. شرکت RHOSS همواره محصولات خود را به روز می کند و هر سال محصولات جدیدی از این شرکت به بازار مصرف معرفی می شود.

آشناتک امیدوار است در حوزه سیستم تهویه مطبوع و اتاق تمیز بتواند به روزترین تکنولوژی های دنیا را در ایران مورد استفاده صنایع مختلف قرار دهد تا مزایای آن به کل جامعه برسد.

اخبار و رویدادها

خبرنامه ایمیلی

آدرس گروه آشناتک

آدرس: تهران، خیابان مطهری ، خیابان میرعماد، کوچه سوم، پلاک 4، زنگ دوم
تلفن:      ۹۱ الی ۸۸۱۷۲۴۸۸ (۰۲۱)
نمابر:     ۸۸۷۵۸۰۵۵ (۰۲۱)
ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

Web Analytics